Levenhuk Zeno Handy ZH39 elde tutulan, klasik bir görüntüleme büyütecidir. Küçük yazı tipli metinlerin okunması, fotoğraflar ve işlemelerdeki küçük detayların incelenmesi ve minyatür cisimlerin gözlemlenmesinde kullanışlıdır. Bu büyüteç öğrenciler, kuyumcular, mühendisler ve saat tamircileri için harika bir destekçidir. Profesyonel görevlerin yerine getirilmesinin yanı sıra genel kullanım için de uygundur.
Büyüteç çift odaklı bir merceğe sahiptir. Mercek optik polimer camdan üretilmiştir; iletilen görüntü net ve detaylıdır. Herhangi bir sapma veya bulanık nokta olmaz. Çerçeve ve tutacak plastikten yapılmıştır. Büyüteç, tutacağında düğme bulunan bir ışıkla donatılmıştır. Işık pillerle (ayrıca satın alınır) çalışır.
Özellikler:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555006062 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 20x10x3 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.13 kg |
| Mercek tipi | iki odaklı |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek çapı (boyutlar), mm | 90 |
| Ek mercek çapı, mm | 21 |
| Çap aralığı | 90 mm ve üstü |
| Büyütme, x | 2 — 6 |
| Büyütme, x | 2 |
| Ek mercek büyütme, x | 6 |
| Gövde | plastik |
| Kol malzemesi | plastik |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | akkor lamba |
| Güç kaynağı | 2 AA pil (dahil değildir) |
| Uygulama | okuma/görüntüleme |
| Tasarım | kollu |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























