Levenhuk Zeno Handy ZH7 Büyüteç, küçük öğelerin incelenmesi için elde tutulan klasik bir büyüteçtir. Taslakların ve küçük yazı tipli metinlerin okunması, mobilya ve kumaşlardaki kusurların incelenmesi ve küçük cisimlerle çalışılması için idealdir. Fotoğraflara ve albümlerdeki çizimlere bakılmasının yanı sıra mücevher parçalarının ve coğrafi haritalarının incelenmesinde harika bir destek olacaktır. Geniş mercek çapı, geniş alanlarda bir seferde çalışmanıza olanak tanır.
Bu büyüteç, optik plastiğinden yapılmıştır. Bulanıklık veya sapma barındırmayan keskin bir görüntü sağlar. Büyüteç plastik çerçevelidir. Büyüteç hafif ve güvenilirdir; elde rahatlıkla tutulabilir. Büyüteci saatlerce kullandıktan sonra dahi yorgunluk hissetmeyeceksiniz.
Özellikler:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555005911 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 16x8x2 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.06 kg |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek çapı (boyutlar), mm | 75 |
| Çap aralığı | 50 mm ila 90 mm |
| Büyütme, x | 3 |
| Büyütme, x | 3 |
| Gövde | plastik |
| Kol malzemesi | plastik |
| Uygulama | okuma/görüntüleme |
| Tasarım | kollu |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























