Levenhuk Zeno Multi ML13 Büyüteç, bir set halinde üç adet elde tutulan büyüteç içerir. Büyüteçler farklı büyütme oranlarında ve çaplardadır: belirli bir görev için en uygun aracı seçebilirsiniz. Düşük büyütme oranı ve geniş çap okuma için harika bir seçimken büyük büyütme oranı ve küçük gözlemlenen alan da küçük nesnelerin incelenmesi için kullanışlıdır.
Levenhuk Zeno Multi ML13, küçük yazıların, resimlerin, fotoğrafların, işlemelerin ve haritaların incelenmesi için idealdir. Bu set, mücevher değerleme uzmanları, mühendisler veya maket yapan kişiler için harika bir seçimdir. Levenhuk Zeno Multi ML13'ü işte ve evde kullanabilirsiniz!
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555005867 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 28x11x11 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.56 kg |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek çapı (boyutlar), mm | 90/75/65 |
| Çap aralığı | 50 mm ila 90 mm |
| Büyütme, x | 2 — 4 |
| Büyütme, x | 2/3/4 |
| Gövde | plastik |
| Kol malzemesi | plastik |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | LED |
| Güç kaynağı | 3 AAA pil (her büyüteç için, dahil değildir) |
| Uygulama | okuma/görüntüleme |
| Tasarım | kollu |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























