Bu büyüteç, vazgeçilmez birkaç aracı tek bir yerde bir araya getirmektedir. Ayrıca, üç elde tutulan büyüteç, masa üstü taban üzerinde üç büyüteç, pratik cihaz tutucular ve bir masa lambası içerir. Taban çok fazla yer kaplamaz.
Ürünle birlikte verilen birbiriyle değiştirilebilir üç mercekten herhangi birini esnek bir tutucuya veya küçük ergonomik tutacağa yerleştirebilirsiniz. Seçiminize bağlı olarak masa üstü veya görüntüleme büyüteçleri sunulacaktır. Tabandaki merceği bir destek olarak kullanarak bunu pratik bir masa lambasına dönüştürebilirsiniz.
Çok işlevli büyüteç, aydınlatmalıdır. Tabanda altı, tutacakta iki LED ışık bulunur. Bunlar pille (kite dahil değildir) ve AC adaptör (kite dahildir, yalnızca tabandaki aydınlatmaya güç verir) çalışır. Tüm aksesuarları büyüteç tabanındaki özel bölmede saklayabilirsiniz.
Dikkat! Şebeke voltajının ABD ve Kanada'da 110 V, birçok Avrupa ülkesinde ise 220–240 V olduğunu unutmayın. Doğru şebeke voltajı için teknik özellikler tablosunu inceleyin ve dönüştürücü kullanmadan 110 V cihazı 220 V prize veya 220 V cihazı 110 V prize takmayı asla denemeyin.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555005874 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 19x19x15 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.8 kg |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek çapı (boyutlar), mm | 90/75/37 |
| Çap aralığı | 50 mm ila 90 mm |
| Büyütme, x | 2 — 16 |
| Büyütme, x | 2/5/16 |
| Gövde | metal, plastik |
| Kol malzemesi | kauçuklu plastik |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | LED |
| Güç kaynağı | üçayakta aydınlatma: 4 AAA pil (dahil değildir), tutacaktaki aydınlatma: 3 AAA pil (dahil değildir); AC adaptörü 110–240 V |
| Uygulama | dikiş/tekstil, okuma/görüntüleme, saat tamiri/takı |
| Tasarım | kollu, masa üstü/bir üçayak üstünde |
| Çıkarılabilir mercek | yes |
| Ek | aksesuar saklama bölmesi |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























