Levenhuk Zeno Multi Büyüteç, okuma, küçük nesneleri, mobilyalar üzerindeki kusurları ve fotoğraflardaki detayları inceleme için kullanışlıdır.
Bu büyüteç, gözlemlenen alanı eşit seviyede aydınlatan dahili LED ışıklarla donatılmıştır. Bu serinin çoğu modeli, çeşitli işler için farklı optik araçlar satın alma ihtiyacını ortadan kaldırmak üzere birbiriyle değiştirilebilir merceklerle birlikte sunulmaktadır. Levenhuk Zeno Multi serisindeki büyüteçlerde birkaç büyüteç tek bir ürün içinde sunulmaktadır! Saat mekanizmalarını onarırken, mücevher veya mikrodevrelerle çalışırken bu büyüteci kullanabilirsiniz.
Levenhuk Zeno Multi Büyüteç, iş ve hobi amaçlı olarak kullanılabilecek genel amaca yönelik bir büyüteçtir!
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555005836 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 19x10x4 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.14 kg |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek çapı (boyutlar), mm | 65/37 |
| Çap aralığı | 50 mm ila 90 mm |
| Büyütme, x | 3 — 16 |
| Büyütme, x | 3/16 |
| Gövde | plastik |
| Kol malzemesi | kauçuklu plastik |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | LED |
| Güç kaynağı | 3 AAA pil (dahil değildir) |
| Uygulama | okuma/görüntüleme |
| Tasarım | kollu |
| Çıkarılabilir mercek | yes |
| Ek | değiştirilebilir mercekler |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























