Levenhuk Zeno Vizor G0 Büyüteçli gözlükler, küçük nesnelerle çalışan kişiler için ideal bir destekçidir. Mercekler gözlük çerçevesine sabitlenmiştir; bu şekilde okumak, resimleri incelemek, iğne işleri yapmak, modelleme çalışması yapmak, saat mekanizmaları, mücevherler veya mikroçipler ile hassas çalışmalar yürütmek vb. işlemler için ellerinizin serbest kalmasını sağlar. Bu büyüteçli gözlükler, profesyonel veya günlük işler için idealdir.
Levenhuk Zeno Vizor G0 Büyüteçli gözlükler, birbiriyle değiştirilebilir merceklerle donatılmıştır. Büyütme oranını artırmak isterseniz mercekleri değiştirmeniz yeterlidir. Üç büyütme oranı kullanılabilir: 1,5x, 2,5x ve 3,5x. Mercekler kolay bir tutucu klips ile sabitlenir; bu klips, cam çerçevesine herhangi bir hasar vermeden büyüteci kolaylıkla seçili konumda tutar.
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555005553 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 10x10x4 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.1 kg |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek çapı (boyutlar), mm | 75x30 (3 adet) |
| Çap aralığı | 50 mm ila 90 mm |
| Büyütme, x | 1,5/2,5/3,5 |
| Gövde | plastik |
| Uygulama | saat tamiri/takı |
| Tasarım | gözlük çerçevesi, kafa |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























