1x ile 3,5x aralığında beş kademeli büyütme, dahili LED aydınlatma ve gözlüğü kolaylıkla baş büyütecine dönüştürme imkanı; bunların tümü Levenhuk Zeno Vizor G3 Büyüteçli Gözlüklerin özelliklerindendir. Bu gözlükler ile yüksek hassasiyette çalışma yapılırken elleriniz her zaman boş kalabilir.
Levenhuk Zeno Vizor G3 Büyüteç Gözlükleri, optik polimer camdan yapılmış birbiriyle değiştirilebilir merceklerle sunulur. Bu optik malzemenin saydamlık ve yoğunluk seviyesi kalite açısından camın gerisinde değildir, sağlamlığı ve darbeye dayanıklılığı oldukça yüksektir. Mercekler çerçeveye birbiriyle değiştirilerek takılabilir ve bu şekilde büyütme oranını değiştirebilirsiniz. Kit içi çerçeve içerir; büyütecin olağan gözlük olarak kullanılmasını sağlayan klasik dürbün çerçevesi ile büyütecin alnınıza konforlu bir biçimde yerleştirilmesi için bir naylon kafa bandı. O sıradaki ihtiyaçlarınıza göre bunları kolaylıkla değiştirebilirsiniz.
Büyüteçte, pille (kite dahildir) çalışan dahili LED aydınlatma bulunur. Aydınlatma yeterli ışığı sağlar ve gözlemlenen nesneyi ya da çalışma alanını gereken şekilde aydınlatabilmenizi sağlar.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555005522 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 22x17x4 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.286 kg |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek, mm | 84x28 (5 adet) |
| Çap aralığı | 50 mm ila 90 mm |
| Büyütme, x | 1 — 3.5 |
| Büyütme, x | 1/1,5/2/2,5/3,5 |
| Gövde | plastik |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | LED |
| Güç kaynağı | 3 LR1130 pil (dahil değildir) |
| Uygulama | saat tamiri/takı |
| Tasarım | gözlük çerçevesi |
| Çıkarılabilir mercek | yes |
| Ek | 2 LED, 5 büyütme adımı |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























