Levenhuk Zeno Vizor H3 Baş Büyüteci birbiriyle değiştirilebilir mercekler ile sunulur. Mercekler, 1,2x–3,5x aralığında büyütme oranları sunar. Gerektiğinde, mercekler çift olarak birleştirilebilir. Büyüteçte ortam tamamen karanlık olduğunda dahi çalışma alanının eşit biçimde aydınlatılmasını sağlayacak yeterli parlaklığı sunan dahili LED aydınlatmalar bulunur.
Levenhuk Zeno Vizor H3 büyüteç küçük nesnelerle evde veya profesyonel ortamda çalışmalar için oldukça kullanışlı bir araçtır. Bir kafa bandı ile kafaya sabitlenerek ellerinizi serbestçe kullanabilmenizi sağlar. İğne işleri yapabilir, saat mekanizmalarını inceleyebilir, devre kartlarını lehimleyebilir veya üç boyutlu modellerle çalışabilirsiniz.
Tüm mercekler kaliteli optik polimer camdan üretilmiştir. Bunlar renklerde ve küçük ayrıntılarda bozulmaya neden olmaz ve bu şekilde gözlemlenen cisimlerin keskin kontürlerini görebilirsiniz.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555005492 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 29x21x6 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.52 kg |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek, mm | 100x45 (4 adet) |
| Çap aralığı | 90 mm ve üstü |
| Büyütme, x | 1.2 — 3.5 |
| Büyütme, x | 1,2/1,8/2,5/3,5 |
| Gövde | plastik |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | LED |
| Güç kaynağı | 2 AAA pil (dahil değildir) |
| Uygulama | saat tamiri/takı |
| Tasarım | kafa |
| Çıkarılabilir mercek | yes |
| Ek | 2 LED, aynı anda 2 mercek takma imkanı |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























