Levenhuk Zeno Vizor HR Şarjlı Baş Büyüteçleri, uygun büyütmenin seçilmesine veya güvenlik gözlüğüne dönüştürmeye olanak tanıyan hassas çalışmalar için eşsiz optik cihazlardır. Büyüteç, farklı büyütme oranları bulunan ve kolaylıkla birleştirilebilen merceklerle sunulur. Ayrıca sağ göz için ilave fırdöndü merceği kullanabilirsiniz. Büyütmeye ihtiyaç duymuyorsanız mercekleri yukarı çevirebilir veya bir 1,5x mercek kullanabilirsiniz. Bu parça, bu büyüteci yapı çalışmaları için güvenlik gözlüğüne dönüştürür. Bu büyüteçte optik parçaların kullanılması için benzersiz yeterliliklere sahiptir.
İşlevsel optik parçalardan ayrı olarak aydınlatma da öne çıkan bir özelliktir. Bir şarjlı pille desteklenen büyütecin ortasında yer alır ve üç LED ışığı bulunur. Pil şarjı: aydınlatma modülünü büyütecin gövdesinden çıkarın ve ürünle birlikte verilen mikro USB-USB kablosunu bilgisayarınızın veya adaptörün USB bağlantı noktasına takın. Aydınlatma parlaklığı AÇMA düğmesine basılarak ayarlanır.
Bu büyüteç, küçük nesnelerle çalışmak, mikroelektronik parçaları onarmak, saat mekanizmalarını incelemek, mücevherlerin değerini belirlemek, iğne işleri, çizimler ve yapı çalışmaları için harika bir seçimdir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555005621 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 30x22x6 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.4 kg |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek, mm | 100x43 |
| Ek mercek çapı, mm | 30 |
| Çap aralığı | 90 mm ve üstü |
| Büyütme, x | 1.5 — 8 |
| Büyütme, x | 1,5/2/8 |
| Ek mercek büyütme, x | 8 |
| Gövde | plastik |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | LED |
| Güç kaynağı | 3,7 V pil (300 mAh) |
| Uygulama | saat tamiri/takı |
| Tasarım | kafa |
| Ek | ayarlanabilir aydınlatma parlaklığı, sağ göz için fırdöndü mercek |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























