Levenhuk Zeno Vizor N2 Boyun Büyüteci, bir boyun kayışı ve masa üstü sehpa ile birlikte sunulur. Ana merceğin geniş çaplı olması, aynı anda geniş bir alanı bir kerede görebilmenize ve birden fazla küçük nesne üzerinde çalışabilmenize olanak tanır. Bu büyüteç hem işte hem de evde oldukça kullanışlıdır. İnce yazı tiplerinin okunması, iğne işleri, küçük görüntülerin incelenmesi, küçük parçalarla çalışma... Levenhuk Zeno Vizor N2 Boyun Büyüteci ile her şey artık çok daha kolay ve rahat. Bu büyüteç yüksek seviyede hassasiyet ve doğruluk gerektiren her türden çalışma için idealdir.
Ana mercek 2,5x büyütme gücü sunar ve girintili merceği 5x büyütme sağlar. Levenhuk Zeno Vizor N2 Boyun Büyüteci, dahili LED aydınlatma ile donatılmıştır; bu şekilde az doğal veya yapay ışıkta dahi çalışmaya devam edebilirsiniz. Sehpa, zahmetli işleri gerçekleştirirken her iki elinizin de serbest kalmasını sağlar.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555005546 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 24x14x2 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.226 kg |
| Mercek tipi | iki odaklı |
| Optik malzemesi | optik polimer cam |
| Mercek çapı (boyutlar), mm | 100 |
| Ek mercek çapı, mm | 25 |
| Çap aralığı | 90 mm ve üstü |
| Büyütme, x | 2.5 — 5 |
| Büyütme, x | 2.5 |
| Ek mercek büyütme, x | 5 |
| Gövde | plastik |
| Kol malzemesi | plastik |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | LED |
| Güç kaynağı | 3 AAA pil (dahil değildir) |
| Uygulama | okuma/görüntüleme |
| Tasarım | masa üstü/bir üçayak üstünde |
| Ek | 2 LED |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























