Levenhuk Level BASE TR10, seyahatler ve doğa yürüyüşleri için kullanışlı olan hafif bir tripod zemin sehpasıdır. Üzerine çok çeşitli cihazlar takabilirsiniz, bunlara SLR kameralar, video kameralar, optik parçalar, aydınlatıcılar, projektörler, akıllı telefonlar, vs. dahildir. Bu cihazların bazılarını takmak için bir adaptör (dahil değildir) gereklidir. Bu tripod, 3 kg’a kadar taşıma için uygundur.
Tripodun başlığı 360° döndürülebilir ve ayrıca yükseltilebilir veya alçaltılabilir. Tripodu kullanışlı çevirme kolu ile ayarlayabilirsiniz. Standart 1/4" dişliye sahip yatay plaka, cihazların hızlı kurulumu ve sökülmesine izin verir. Platform dikey olarak 90°’ye kadar döndürülebilir. Bu özellik, karenin konumunu yataydan dikeye hızlıca değiştirmenin gerektiği durumlarda fotoğrafçılık için kullanışlıdır. Tripod eksenlerinin hepsinde kilitleme düğmeleri bulunur.
Tripod yüksekliğini iki yöntemle ayarlayabilirsiniz. İlk olarak, merkez sütunu yukarı veya aşağı hareket ettirebilirsiniz. İkinci olarak da, ayakları istediğiniz yüksekliğe ayarladığınız zaman ayak bölümü birimlerini kaydırabilirsiniz ve çevirme kilitlerini hızlıca kapatabilirsiniz.
Kit içeriğine saklamak ve taşımak için kullanılan bir kese dahildir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | 2 yıl |
| EAN | 5905555004013 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 41x8x8 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.67 kg |
| Tripod türü | zemin sehpası |
| Bölüm (eğim sayısı) | 4 |
| Kilit | çevirme kilidi |
| Yükseklik, mm | 420 — 1300 |
| Maksimum taşıma kapasitesi, kg | 3 |
| Tripod malzemesi | alüminyum |
| Başlık (kundak) malzemesi | plastik |
| Başlık | panorama |
| Hızlı serbest bırakma plakası | yes |
| Dişli | 1/4" |
| Uzunluk (katlı halde), mm | 405 |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























