Levenhuk Level BASE TR20, üç bölümlü bir tripod zemin sehpasıdır. Üzerine 1/4'' dişli herhangi bir cihaz veya aksesuar takabilirsiniz. Fotoğraf ve video çekimi, optik parçalar, akıllı telefonlar ve aydınlatıcılar için ekipman kurulumuna son derece uygundur. Bazı cihazları takmak için bir adaptöre (dahil değildir) ihtiyacınız vardır.
Tripodun başlığı yatay şekilde 360° döndürülebilir ve ayrıca yükseltilebilir veya alçaltılabilir. Ayrıca platform da 90°’ye kadar döndürülebilir. Kaydırma kilitleme düğmelerini kullanarak başlığı ve platformu kilitleyebilirsiniz.
Tripod ayaklarının her birinin yüksekliği ayrı olarak ayarlanabilir. Çevirme kilidi sistemi sayesinde, bunu hızlı bir şekilde ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca merkez sütunu da yükseltebilir veya alçaltabilirsiniz. Maksimum sabitliği elde etmek için, merkez sütun kancasına bir yük asılabilir. Tripod, 5 kg’a kadar taşıma için uygundur. Su terazisi, kurulu bir kameranın zemine paralel olarak ayarlanmasını sağlar.
Kit içeriğine taşıma ve saklama için kullanılan bir kese dahildir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | 2 yıl |
| EAN | 5905555004020 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 52x11x10 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 1.12 kg |
| Tripod türü | zemin sehpası |
| Bölüm (eğim sayısı) | 3 |
| Kilit | çevirme kilidi |
| Yükseklik, mm | 490 — 1400 |
| Maksimum taşıma kapasitesi, kg | 5 |
| Tripod malzemesi | alüminyum |
| Başlık (kundak) malzemesi | plastik |
| Başlık | panorama |
| Hızlı serbest bırakma plakası | yes |
| Dişli | 1/4" |
| Kabarcık seviyesi | yes |
| Uzunluk (katlı halde), mm | 510 |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























