Levenhuk TA10 Dürbünleri için Tripod Adaptörü, dürbünler için sunulan bir aksesuardır. Dürbünlerin 1/4" dişli standart tripodlar üzerine monte edilmesi için geliştirilmiştir. Adaptör metalden yapılmıştır ve 5 kg'a kadar yükü destekleyebilir. Adaptörün üst kısmında 1/4" diş, alt kısmında da 1/4" diş soketi bulunur.
L adaptör, hareketsiz olarak uzun süreli gözlemler gerçekleştireceğinizde veya yüksek büyütme oranlarında gözlem yapacağınızda yeri doldurulamaz bir parça haline gelecektir. Görüntü sürekli olarak sallanacağından 12x'in üzerinde büyütme oranlarında elde tutularak gözlem yapılması zordur. Bir adaptör, optik aracın bir tripod üzerine güvenilir bir şekilde monte edilebilmesini sağlayarak sabit ve dengeli bir görüntü sunar.
Bu adaptörün yalnızca standart 1/4" dişli yuvalı dürbünlerle uyumlu olduğunu lütfen dikkate alın.
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | 2 yıl |
| EAN | 5905555003979 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 11x5x4 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.09 kg |
| Maksimum taşıma kapasitesi, kg | 5 |
| Malzeme | metal |
| Dişli | 1/4" |
| Ek | adaptörün alt kısmında 1/4" dişli soket |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























