Levenhuk Level PLUS VT10 tripodun avantajı, istediğiniz zaman onu bir monopoda dönüştürebilmenizdir. Bir monopod koluna dönüştürmek için merkez sütunu uzatmanız ve çıkartmanız yeterlidir. Bu özellik sayesinde, sabit şekilde ve elle tutularak kullanılabildiği için tripod seyahatlerde kullanışlıdır. Tripodun yük kapasitesi 2 kg’dır. Bu nedenle üzerine bir ekipman yerleştireceğiniz zaman bunu aklınızda bulundurun. Kit içeriğine taşıma ve saklama için kullanılan bir kese dahildir.
Başlık 90°’ye kadar döndürülebilir bir platforma sahiptir. Bu başlık ayrıca 360° döndürülebilir ve yükseltilebilir veya alçaltılabilir. Tripod eksenlerinin hepsinde kilitleme düğmeleri bulunur. Standart 1/4" dişli, neredeyse tüm modern ekipmanların takılmasına izin verir. Bazı cihazları takmak için bir adaptöre (dahil değildir) ihtiyacınız olduğunu unutmayın.
Tripod, geniş bir aralıkta yükseklik ayarı yapma imkanı sunar. İlk olarak bacaklar kaydırılabilir. İkinci olarak da merkez sütun yükseltilebilir. Maksimum yükseklik 1760 mm’dir. Su terazisi, bir kameranın zemine paralel olarak ayarlanmasını sağlar. Tripodu daha sabit hale getirmek için, merkez sütun üzerindeki kancaya bir yük asabilirsiniz.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | 2 yıl |
| EAN | 5905555004051 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 56x12x12 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 1.94 kg |
| Tripod türü | elle tutulan monopod, zemin sehpası |
| Bölüm (eğim sayısı) | 4 |
| Kilit | çevirme kilidi |
| Yükseklik, mm | 460 — 1760 |
| Maksimum taşıma kapasitesi, kg | 2 |
| Tripod malzemesi | alüminyum |
| Başlık (kundak) malzemesi | plastik |
| Başlık | panorama |
| Hızlı serbest bırakma plakası | yes |
| Dişli | 1/4" |
| Kabarcık seviyesi | yes |
| Uzunluk (katlı halde), mm | 545 |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























