Levenhuk Level PLUS VT20 tripodun avantajı, tripod başlığının daha pürüzsüz hareket etmesini sağlayan hidrolik sönümleme sistemidir. Video klipler sarsılma ve ani kesilmeler olmadan göze daha fazla hitap ettiği için, bu sistem video kaydederken son derece önem taşır. Tripod 1/4" dişliye sahip bir ekipmanın herhangi bir parçasını takmak için uyumludur, sağlamdır ve pratiktir.
Tripod başlığı tam panoramik görünüm için yatay şekilde 360° döndürülebilir ve ayrıca yükseltilebilir veya alçaltılabilir. Tripodu kullanışlı çevirme kolu ile ayarlayabilirsiniz. Hızlı serbest bırakma plakası sayesinde, gerektiği zaman ekipmanı hızlıca ve kolayca çıkartabilirsiniz.
Tripod metalden üretilmiştir. Kaydırılarak çıkartılan ayaklardaki çevirme kilidi sistemi hızlı yükseklik ayarı sağlar. Ayrıca merkez sütunu da yükseltebilir ve alçaltabilirsiniz. Su terazisi sayesinde, bir kameranın zemine paralel olarak ayarlanması pratiktir.
Tripod katlı haldeyken oldukça portatiftir. Kit içeriğine taşıma ve saklama için kullanılan bir kese dahildir, bu sayede seyahatlerde kullanıma uygundur.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | 2 yıl |
| EAN | 5905555004068 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 70x14x13 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 2.58 kg |
| Tripod türü | zemin sehpası |
| Bölüm (eğim sayısı) | 3 |
| Kilit | çevirme kilidi |
| Yükseklik, mm | 600 — 1650 |
| Maksimum taşıma kapasitesi, kg | 10 |
| Tripod malzemesi | alüminyum |
| Başlık (kundak) malzemesi | plastik |
| Başlık | hidrolik sönümleme sistemi, panorama |
| Hızlı serbest bırakma plakası | yes |
| Dişli | 1/4" |
| Kabarcık seviyesi | yes |
| Uzunluk (katlı halde), mm | 661 |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























