Levenhuk Level BASE TR40, 8 kg yük kapasitesine sahip dört bölümlü bir tripod zemin sehpasıdır. 1/4" dişlisi sayesinde, çoğu optik parça ve ayrıca fotoğraf ve video ekipmanları ile uyumludur. Tripod katlanabilir bir tasarıma sahip olduğu için sağlam ve dayanıklıdır ve taşıma sırasında kullanışlıdır. Metalden üretilmiştir ve üzerinde kilitleme düğmeleri ve su terazisi bulunmaktadır. Kit içeriğine taşıma ve saklama için kullanılan bir kese dahildir.
Platform yatay şekilde 360° döndürülebilir ve ayrıca yükseltilebilir veya alçaltılabilir. Başlık üzerinde, pratik şekilde kontrol edebilmek için bir çevirme kolu bulunmaktadır. Ayrıca platformu da 90° çevirebilirsiniz. Bu özellik sayesinde, monte edilmiş cihazı kolayca istediğiniz konuma ayarlayabilirsiniz.
Tripod yüksekliğini iki yöntemle ayarlayabilirsiniz. İlk olarak, her bir ayak üzerindeki çevirme kilitleri, tripodun yüksekliğini hızlıca ve kolayca ayarlamanızı sağlar. İkinci olarak da, özel kilitleme düğmesi ile merkez sütunu yükseltebilir veya alçaltabilirsiniz. Merkez sütun en üst konumundaysa, tripodu daha sabit hale getirmek için merkez sütun üzerindeki kancaya bir yük asılması önerilir.
Not: Bazı cihazları takmak için bir adaptöre (dahil değildir) ihtiyacınız vardır.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | 2 yıl |
| EAN | 5905555004044 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 50x10x10 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 1.37 kg |
| Tripod türü | zemin sehpası |
| Bölüm (eğim sayısı) | 4 |
| Kilit | çevirme kilidi |
| Yükseklik, mm | 440 — 1460 |
| Maksimum taşıma kapasitesi, kg | 8 |
| Tripod malzemesi | alüminyum |
| Başlık (kundak) malzemesi | plastik |
| Başlık | panorama |
| Hızlı serbest bırakma plakası | yes |
| Dişli | 1/4" |
| Kabarcık seviyesi | yes |
| Uzunluk (katlı halde), mm | 485 |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























