Levenhuk Level BASE TR30 Tripod, 8 kg’a kadar taşıma için uygundur. Bu, oldukça ağır cihazların kurulumuna izin verir, örn. büyük dürbünler. Tripod, 1/4" dişliye sahip fotoğraf ve video ekipmanları, farklı aksesuarlar ve aletlerle uyumludur. Bazı cihazların tripod üzerine adaptör olmadan takılabileceğini ve bazılarının da adaptör gerektirdiğine lütfen dikkat edin.
Başlık klasik bir tasarıma sahiptir: 360° döndürülebilir ve ayrıca yükseltilebilir veya alçaltılabilir. Her iki eksen üzerindeki kaydırma kilitleme düğmelerini kullanarak tercih ettiğiniz konuma ayarlayabilirsiniz. Çevirme kolu başlığın döndürülmesi için kullanılır. Ayrıca platform konumu da değiştirilebilir. Platformu 90° çevirmek için, 90° kilitleme düğmesini gevşetin. Ardından, saat yönünde çevirerek düğmeyi sıkın.
Bu üç bölümlü tripod zemin sehpası alüminyumdan üretilmiştir. Her bir ayak, yükseklik ayarlarını ayrı şekilde yapmanızı sağlayan çevirme kilidine sahiptir. Özel kilitleme düğmesi ile merkez sütunu yükseltebilir veya alçaltabilirsiniz. Tripodun yüksekliği 700 mm'dir. Merkez sütunda bir kanca bulunur. Maksimum sabitliği elde etmek için, üzerine bir yük asabilirsiniz. Su terazisi, bir kameranın zemine paralel olarak ayarlanmasını sağlar.
Kit içeriğine taşıma ve saklama için kullanılan bir kese dahildir.
Özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | 2 yıl |
| EAN | 5905555004037 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 35x11x11 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.99 kg |
| Tripod türü | zemin sehpası |
| Bölüm (eğim sayısı) | 3 |
| Kilit | çevirme kilidi |
| Yükseklik, mm | 300 — 700 |
| Maksimum taşıma kapasitesi, kg | 8 |
| Tripod malzemesi | alüminyum |
| Başlık (kundak) malzemesi | plastik |
| Başlık | panorama |
| Hızlı serbest bırakma plakası | yes |
| Dişli | 1/4" |
| Kabarcık seviyesi | yes |
| Uzunluk (katlı halde), mm | 570 |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek

























