Levenhuk MED 100x, 100x büyütme ile plan akromatik bir objektiftir. Her markanın mikroskobu üzerine takılabilir. Bu objektifi klasik "kuru" gözlemler için kullanabilirsiniz. Ek olarak, yağa daldırma kullanılarak gözlem yapılmasına izin verir. Ön mercek, optik parçaları kazayla oluşan hasarlardan korumak için yaylı çerçeve ile donatılmıştır.
Plan-akromatik objektif, özellikle kompleks mikro yapıları incelemek için etkilidir. Küresel ve kromatik sapmalar olmadan kaliteli ve keskin bir görüntü iletilmesine olanak tanır. Bu objektif, alan eğriliğini mükemmel bir şekilde düzeltir.
Levenhuk MED 100x plan akromatik objektif, cam optik parçalara ve metal gövdeye sahiptir.
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | 2 yıl |
| EAN | 5905555004747 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 3x6x3 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.108 kg |
| Mercek malzemesi | optik cam |
| Gövde malzemesi | bakır |
| Sapma düzeltme derecesine göre objektif sınıfı | plan akromatik |
| Büyütme, x | 100 |
| Açıklık | 1.25 |
| Çalışma mesafesi, mm | 0.234 |
| Parfokal mesafe, mm | 45 |
| Cam kapak kalınlığı, mm | 0,17 |
| Uyumlu tüp uzunluğu, mm | 160 |
| Dişli türü | WJ 4/5"*1/36" |
| Yaylı çerçeve | evet |
| Daldırma | yes |
| Daldırma | yağ |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek
























