Levenhuk MED 20x sonsuzluk düzeltimli plan akromatik objektif, en karmaşık laboratuvar araştırmaları için tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli resim oluşturur. Plan akromatik optik parçalar, görüş alanını önemli ölçüde düzleştirir, daha iyi kontrast ve netlik sayesinde küçük ayrıntıların okunabilirliğini artırır ve kromatik ve diğer sapmaları ortadan kaldırır. Objektif, 20x büyütme sağlar. Cam optik parçalar ve metal gövde içerir.
Levenhuk MED 20x sonsuzluk düzeltimli plan akromatik objektif, profesyonel ve birinci sınıf laboratuvar mikroskoplarında kullanılan sonsuzluk düzeltimli optik sistemler için tasarlanmıştır. Sonsuzluk düzeltimli bir optik sistemin en önemli özelliklerinden biri, polarizörler, faz kontrast cihazları ve diğerleri dahil olmak üzere herhangi bir ek parçanın takılmasına izin vermesidir.
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | 2 yıl |
| EAN | 5905555004778 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 3x6x3 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.11 kg |
| Mercek malzemesi | optik cam |
| Gövde malzemesi | bakır |
| Sapma düzeltme derecesine göre objektif sınıfı | plan akromatik |
| Büyütme, x | 20 |
| Açıklık | 0.4 |
| Çalışma mesafesi, mm | 1.04 |
| Parfokal mesafe, mm | 45 |
| Cam kapak kalınlığı, mm | 0,17 |
| Uyumlu tüp uzunluğu, mm | sonsuzluk |
| Dişli türü | WJ 4/5"*1/36" |
| Yaylı çerçeve | hayır |
| Daldırma | hayır |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek
























