Levenhuk MED 100x sonsuzluk düzeltimli plan akromatik objektif, laboratuar mikroskoplar için bir aksesuardır. Sonsuzluk düzeltimli optik sistemler için tasarlanmıştır ve yüksek büyütme oranında yüksek hassasiyetli araştırma yapmanızı sağlar. 100x büyütme özelliğine sahiptir. Plan akromatik optik parçalar, görüş alanını düzleştirerek alan eğriliğini mükemmel şekilde düzeltir. Küresel ve kromatik sapmalar olmadan kaliteli ve keskin bir görüntü iletilmesine olanak tanır. Objektifi klasik "kuru" gözlemler için kullanabilirsiniz. Ek olarak, yağa daldırmayı kullanarak gözlem yapmanıza izin verir.
Objektifin mercekleri camdan yapılmıştır ve ön mercek yaylı bir çerçeve ile korunmaktadır. Objektifin gövdesi metalden yapılmıştır. Levenhuk MED 100x sonsuzluk düzeltimli plan akromatik objektif, bir mikrobiyoloğun profesyonel çalışması için mükemmeldir.
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | 2 yıl |
| EAN | 5905555004808 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 4x6x4 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.135 kg |
| Mercek malzemesi | optik cam |
| Gövde malzemesi | bakır |
| Sapma düzeltme derecesine göre objektif sınıfı | plan akromatik |
| Büyütme, x | 100 |
| Açıklık | 1.25 |
| Çalışma mesafesi, mm | 0.25 |
| Parfokal mesafe, mm | 45 |
| Cam kapak kalınlığı, mm | 0,17 |
| Uyumlu tüp uzunluğu, mm | sonsuzluk |
| Dişli türü | WJ 4/5"*1/36" |
| Yaylı çerçeve | evet |
| Daldırma | yes |
| Daldırma | yağ |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek
























