Levenhuk MED 10x plan akromatik objektif, yüksek kaliteli bir mikroskop aksesuarıdır. Kompleks mikro yapıları incelemek için tasarlanmıştır. Bu plan akromatik objektif, küresel sapmalar olmadan kaliteli, kontrast ve net bir resim iletmeye izin verir. Görüş alanı düzdür. Objektif, 10x büyütme sağlar.
Objektifin optik parçaları camdan yapılmıştır ve gövdesi metaldir. Levenhuk MED 10x, bir laboratuvarda çalışmak için mükemmeldir.
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | 2 yıl |
| EAN | 5905555004709 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 3x6x3 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.104 kg |
| Mercek malzemesi | optik cam |
| Gövde malzemesi | bakır |
| Sapma düzeltme derecesine göre objektif sınıfı | plan akromatik |
| Büyütme, x | 10 |
| Açıklık | 0.25 |
| Çalışma mesafesi, mm | 5.84 |
| Parfokal mesafe, mm | 45 |
| Cam kapak kalınlığı, mm | 0,17 |
| Uyumlu tüp uzunluğu, mm | 160 |
| Dişli türü | WJ 4/5"*1/36" |
| Yaylı çerçeve | hayır |
| Daldırma | hayır |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek
























