Levenhuk MED 40x sonsuzluk düzeltimli plan akromatik objektif 40x büyütme özelliğine sahiptir. Sonsuzluk düzeltimli mikroskoplar için tasarlanmıştır. Cam optik parçalar, renk sapmalarını ortadan kaldırır ve görüş alanını önemli ölçüde düzleştirir. İletilen görüntüleri keskinleştiren temel özellikleri, optik elemanların sayısıdır. Laboratuvar çalışmalarında yüksek kaliteli bir görüntü gereklidir. Objektifin optik parçaları bir metal gövdeye yerleştirilmiştir, ön mercek yaylı bir çerçeve ile donatılmıştır.
Levenhuk MED 40x sonsuzluk düzeltimli objektif, mikrobiyologlar için optik aksesuar kitini genişletmek için mükemmel bir seçimdir.
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | 2 yıl |
| EAN | 5905555004785 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 3x6x3 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.102 kg |
| Mercek malzemesi | optik cam |
| Gövde malzemesi | bakır |
| Sapma düzeltme derecesine göre objektif sınıfı | plan akromatik |
| Büyütme, x | 40 |
| Açıklık | 0.65 |
| Çalışma mesafesi, mm | 0.67 |
| Parfokal mesafe, mm | 45 |
| Cam kapak kalınlığı, mm | 0,17 |
| Uyumlu tüp uzunluğu, mm | sonsuzluk |
| Dişli türü | WJ 4/5"*1/36" |
| Yaylı çerçeve | evet |
| Daldırma | hayır |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek
























