Levenhuk MED 60x, 60x büyütme sağlayan akromatik bir objektiftir. Laboratuvar araştırmaları için mükemmeldir. Her markanın optik mikroskopları ile uyumludur. Cam optik parçaları, tüm görüş alanı boyunca net ve yüksek kontrastlı görüntüler sunar. Ön mercek yaylı bir çerçeve ile korunmaktadır. Gövde metalden yapılmıştır, bu nedenle objektif dayanıklı ve sağlamdır.
Levenhuk MED 60x akromatik objektif, profesyonel mikrobiyologların aksesuar setine mükemmel bir katkı olacaktır.
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | 2 yıl |
| EAN | 5905555004686 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 3x6x3 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.074 kg |
| Mercek malzemesi | optik cam |
| Gövde malzemesi | bakır |
| Sapma düzeltme derecesine göre objektif sınıfı | akromatik |
| Büyütme, x | 60 |
| Açıklık | 0.85 |
| Çalışma mesafesi, mm | 0.46 |
| Parfokal mesafe, mm | 45 |
| Cam kapak kalınlığı, mm | 0,17 |
| Uyumlu tüp uzunluğu, mm | 160 |
| Dişli türü | WJ 4/5"*1/36" |
| Yaylı çerçeve | evet |
| Daldırma | hayır |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek
























