



Levenhuk Wezzer BASE L10 termo higrometre, oda içindeki sıcaklık ve nem seviyelerini kontrol etmenize yardımcı olan küçük bir cihazdır. Bir apartman dairesi, ofis, yazlıkta veya seyahat sırasında kullanışlıdır. Cihazda birden fazla ek özellik bulunmamaktadır, bu cihaz mikro iklimin önemli parametrelerini izlemek için mükemmel bir temel modeldir. Sıcaklık değişikliklerini izleyebilir ve küf oluşumunu önleyebilirsiniz veya tam tersi, aşırı kuru hava.
Levenhuk Wezzer BASE L10 pille çalışır ve AC güce bağlanmasına gerek yoktur. Katlanır masa sehpası ile cihazı masaya yerleştirebilir veya duvara asabilirsiniz. Ayrıca manyetik bir arka kısım da bulunur: Termo higrometreyi bir buzdolabı üzerine koyabilirsiniz. Sıcaklık ve nem değerlerine ek olarak, ekran ayrıca konfor göstergesini de gösterir. Nem seviyesine bağlı olarak, “LOW” (Düşük, %10–39), “OK” (Konforlu, %40–75) veya “HIGH” (Yüksek, %76–99) değerlerini algılar.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555016481 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 8x7x3 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.065 kg |
| Kullanım yeri | iç mekanlar |
| Tip | termo higrometre |
| Dahili özellikler | higrometre, termometre |
| Tasarım | dijital, duvara montaj, kablosuz, masa üstü |
| Uygulama | evde kullanım için |
| === Sınırlayıcı === | Higrometre (havadaki nem) |
| Ölçü birimleri | % (RH) |
| Ölçüm aralığı | %10 ila %99 |
| Ölçüm çözünürlüğü | %1 |
| Ölçüm doğruluğu | @25 °C, %30‒50 BN: %±5 BN; @25 °C, %10‒29 BN: %±10 BN; @25 °C, %51‒99 BN: %±10 BN |
| === Sınırlayıcı === | Termometre (sıcaklık) |
| Ölçü birimleri | °C, °F |
| İç mekanda ölçüm aralığı | -40...+70 °C |
| İç mekanda ölçüm aralığı | -40 — 70 |
| Ölçüm çözünürlüğü | 0.1 °C |
| Ölçüm doğruluğu | ±1 °C (0…+50 °C); ±2 °C (–20…0 °C); ±4 °C (–40…–20 °C); yalnızca referans için (+50…70 °C) |
| === Sınırlayıcı === | Ana teknik özellikleri |
| Ekran tipi | tek renkli |
| Ekran sayısı | 1 |
| Ekran sayısı | 1 |
| Güç kaynağı | 1 AAA pil (dahil değildir) |
| Gövde | plastik |
| Genel konfor seviyesi tahmini | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek













