



Levenhuk Wezzer BASE L20 termo higrometre, duvara montaj için kompakt bir cihazdır. En yüksek ve en düşük değerleri kaydederek bir odadaki sıcaklık ve nem seviyelerini kayıt altına alır. Ayrıca hava durumu parametrelerindeki değişiklikleri gösteren yönelimleri görüntüler. Bu, bir yatak odasındaki, çocuk odasındaki, ofis odasındaki veya bir yazlık evdeki mikro iklimdeki değişiklikleri izlemek için harika bir fırsattır.
Levenhuk Wezzer BASE L20’nin ekranı ölçüm okumalarını görüntüler. Ekranın üst kısmında, geçen günün havadaki nem oranını limit değerleriyle birlikte görebilirsiniz; rakamların yanındaki oklar mevcut okumalardaki artan veya azalan yönelimleri gösterir. Alt sağda, sıcaklık üzerindeki veri gösterilir. Ekranın alt kısmında, odadaki konfor seviyesini ölçmek için renkli bir ölçek bulunmaktadır. Nem seviyesine bağlı olarak, imleç “LOW” (%40’ın altında), “OK” (Normal, %40–70) ve “HIGH” (%70 üzerinde) alanları arasında hareket eder.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555016498 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 10x9x3 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.115 kg |
| Kullanım yeri | iç mekanlar |
| Tip | termo higrometre |
| Dahili özellikler | higrometre, termometre |
| Tasarım | dijital, duvara montaj, kablosuz |
| Uygulama | evde kullanım için |
| === Sınırlayıcı === | Higrometre (havadaki nem) |
| Ölçü birimleri | % (RH) |
| Ölçüm aralığı | %20 Ila %95 |
| Ölçüm çözünürlüğü | %1 |
| Ölçüm doğruluğu | @25 °C, %30‒50 BN: %±5 BN; @25 °C, %20‒29 BN: %±10 BN; @25 °C, %51‒95 BN: %±10 BN |
| === Sınırlayıcı === | Termometre (sıcaklık) |
| Ölçü birimleri | °C |
| İç mekanda ölçüm aralığı | –10...+70 °C |
| İç mekanda ölçüm aralığı | -10 — 70 |
| Ölçüm çözünürlüğü | 1 °C |
| Ölçüm doğruluğu | ±1 °C (0…+50 °C); ±2 °C (–20…0 °C); ±4 °C (–40…–20 °C); yalnızca referans için (+50…70 °C) |
| === Sınırlayıcı === | Ana teknik özellikleri |
| Ekran tipi | tek renkli |
| Ekran sayısı | 1 |
| Ekran sayısı | 1 |
| Ekran özellikleri | renk kodlu konfor seviyesi ölçeği |
| Güç kaynağı | 2 AAA pil (dahil değildir) |
| Gövde | plastik |
| Genel konfor seviyesi tahmini | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek













