



Levenhuk Wezzer Teo TH30, evler için yararlı bir alettir. Sıcaklık ve nem değerlerini ölçmek için özel olarak tasarlanan model, verilerin ayrıntılı olarak izlenmesine olanak sağlayan bir dizi başka kullanışlı yan işlevle donatılmıştır. Bu nedenle, evinizde rahat bir mikro iklim sağlamak sizin için önemliyse, bu modeli satın almanızı öneririz.
Cihaz maksimum ve minimum değerleri hesaplar ve okumaları kısa bir süre (24 saat) ve tüm süre boyunca görüntüler. Bu nedenle, değerlerin ne sıklıkla dalgalandığını göreceksiniz. Levenhuk Wezzer Teo TH30 eğilimleri öngörebilir. Sıcaklık ve nemin artacağını veya azalacağını size bildirebilir. Bir başka kullanışlı işlev ise genel konfor seviyesi değerlendirmesidir. Ekran, iç mekan çevre kalitesinin yeterli olup olmadığını veya iyileştirilmesi gerekip gerekmediğini gösterecektir, örn. bir nem aygıtını açarak, vb.
Cihaz standart piller ile çalışır. Duvara monte edilebilir veya bir masa standına yerleştirilebilir.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555016610 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 11x10x3 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.17 kg |
| Kullanım yeri | iç mekanlar |
| Tip | termo higrometre |
| Dahili özellikler | higrometre, termometre |
| Tasarım | dijital, duvara montaj, kablosuz, masa üstü |
| Uygulama | evde kullanım için |
| === Sınırlayıcı === | Higrometre (havadaki nem) |
| Ölçü birimleri | % (RH) |
| Ölçüm aralığı | %10 ila %99 |
| İstisnai özellikler | maksimum ve minimum nem değerleri ekranı |
| === Sınırlayıcı === | Termometre (sıcaklık) |
| Ölçü birimleri | °C, °F |
| İç mekanda ölçüm aralığı | -10...+60 °C |
| İç mekanda ölçüm aralığı | -10 — 60 |
| İstisnai özellikler | maksimum ve minimum sıcaklık göstergesi |
| === Sınırlayıcı === | Ana teknik özellikleri |
| Ekran tipi | renk |
| Ekran sayısı | 1 |
| Ekran sayısı | 1 |
| Güç kaynağı | AAA piller – 2 adet (dahil değildir) |
| Gövde | plastik |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Genel konfor seviyesi tahmini | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek













