



Levenhuk Wezzer BASE L60 termo higrometre, oda sıcaklığını ve nemini ölçen ilgi çekici bir tasarıma sahip şık bir cihazdır. Cihaz, akıllı ev teknolojilerinin meraklıları için hoş bir hediyedir; bir apartman dairesinde, yazlıkta veya seyahat sırasında kullanışlı olacaktır. Bu cihazla, önemli meteorolojik parametreleri izleyebilecek, yüksek nem veya fazla kuru hava hakkında gerçek zamanlı bilgiler ve kısa dönemli hava tahmini alabileceksiniz.
Levenhuk Wezzer BASE L60 pille çalıştığı için, AC güce bağlanmasına veya yerde kablo bulunmasına gerek yoktur. Nem ve sıcaklık değerleri hakkında bilgilerin yanında, cihaz ayrıca beş hava tahmini simgesinin birini de gösterebilir. Ekranın üst kısmında, uzak mesafelerden bile görünen büyük karakterlere sahip bir saat bulunmaktadır. Bu akıllı cihaz, komodininiz üzerindeki alarmlı saate kolayca şık bir alternatif olabilir. Alarm tek tıkla ertelenebilir, 5 dakika sonra yeniden çalacaktır.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555016535 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 19x13x5 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.25 kg |
| Kullanım yeri | iç mekanlar |
| Tip | termo higrometre |
| Dahili özellikler | higrometre, saat, termometre, çalar saat |
| Tasarım | dijital, kablosuz, masa üstü |
| Uygulama | evde kullanım için |
| === Sınırlayıcı === | Higrometre (havadaki nem) |
| Ölçü birimleri | % (RH) |
| Ölçüm aralığı | %20 ila %99 |
| Ölçüm çözünürlüğü | %1 |
| Ölçüm doğruluğu | 30‒80% RH: ±5% RH; 20‒30% RH: ±8% RH; 80‒99% RH: ±8% RH |
| === Sınırlayıcı === | Termometre (sıcaklık) |
| Ölçü birimleri | °C |
| İç mekanda ölçüm aralığı | –20°C...+50°C |
| İç mekanda ölçüm aralığı | -20 — 50 |
| Ölçüm çözünürlüğü | 1 °C |
| Ölçüm doğruluğu | ±2°C (‒20… +50°C) |
| === Sınırlayıcı === | Saat (saat/tarih/takvim) |
| Saat | yes |
| Saat biçimi | 12 saat, 24 saat |
| Çalar saat | yes |
| İstisnai özellikler | erteleme işlevli çalar saat |
| === Sınırlayıcı === | Ana teknik özellikleri |
| Ekran tipi | tek renkli |
| Ekran sayısı | 1 |
| Ekran sayısı | 1 |
| Güç kaynağı | CR2032 pil – 1 adet (dahil değildir) |
| Gövde | plastik |
| Genel konfor seviyesi tahmini | yes |
| Hava eğilimi mevcut | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek













