



Levenhuk Wezzer Teo TH40 Termohigrometre, ev veya ofis kullanımı için şık bir alettir. Kontrastlı arkadan aydınlatmalı renkli ekrana sahiptir ve ana üniteden 80 metreye kadar uzağa yerleştirilebilen kablosuz bir termo-higro sensörü ile donatılmıştır. Cihaz, sıcaklık ve nemi ölçmenin yanı sıra saati, tarihi, haftanın gününü, hava durumu eğilimlerini ve hava tahminini de görüntüler. Ayrıca erteleme seçenekli bir alarmlı saat de bulunmaktadır.
Ekran dört bloğa bölünmüştür. En üstte hava durumunu renkli grafiklerle görebilirsiniz: “güneşli”, “değişken bulutluluk”, “bulutlu” ve “yağmur”. Bunun hemen altında sensörden gelen sıcaklık ve nem ölçümlerini görebileceğiniz bir blok bulunur ve bunun altında ana modülden gelen aynı okumaları görebilirsiniz. En alttaki blok, takvimli ve alarmlı bir saati gösterir. Bloklar renk kodludur ve bilgiler kolayca görülebilir.
Arka ışığı açan ve alarmı erteleyen düğme hariç, kontrol düğmeleri arka panelde yer alır. Cihaz yalnızca masa üstü yerleşimi için tasarlanmıştır: Duvara montaj deliği yoktur. Sensörün ekranı yoktur ve iki şekilde kurulabilir: herhangi bir yatay yüzeye veya arka kapaktaki standart bir duvara montaj deliği aracılığıyla kendinden diş açan vidalarla.
Ana modül pillerle veya AC gücüyle çalışabilir ve sensör yalnızca pillerle çalışır.
Uzak sensörler için alkalin pillerin kullanımı önerilir.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555016597 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 18x11x6 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.325 kg |
| Kullanım yeri | dış mekanlar, iç mekanlar |
| Tip | termo higrometre |
| Dahili özellikler | higrometre, saat, takvim, termometre, çalar saat |
| Tasarım | dijital, kablosuz, masa üstü |
| Uygulama | evde kullanım için |
| === Sınırlayıcı === | Higrometre (havadaki nem) |
| Ölçü birimleri | % (RH) |
| Ölçüm aralığı | %20 Ila %95 |
| === Sınırlayıcı === | Termometre (sıcaklık) |
| Ölçü birimleri | °C, °F |
| İç mekanda ölçüm aralığı | 0...+50 °C |
| İç mekanda ölçüm aralığı | 0 — 50 |
| Dış mekanda ölçüm aralığı | -40...+70 °C |
| Dış mekanda ölçüm aralığı | -40 — 70 |
| === Sınırlayıcı === | Saat (saat/tarih/takvim) |
| Saat | yes |
| Saat biçimi | 12 saat, 24 saat |
| Takvim | yes |
| Çalar saat | yes |
| İstisnai özellikler | erteleme seçenekli alarm |
| === Sınırlayıcı === | Ana teknik özellikleri |
| Ekran tipi | renk |
| Ekran sayısı | 1 |
| Ekran sayısı | 1 |
| Radyo sinyali frekansı, MHz | 433.92 |
| Radyo sinyali yarıçapı, m | 80 |
| Güç kaynağı | 1000 mA (adaptör dahil değildir), dış sensör: AAA piller – 2 adet (dahil değildir), hava durumu istasyonu: AAA piller – 3 adet (dahil değildir) veya USB kablosu aracılığıyla AC gücü 5 V |
| Gövde | plastik |
| Bağlı dış mekan sensörlerinin sayısı | 3 adede kadar (1 adet dahildir) |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Aydınlatma | evet |
| Hava eğilimi mevcut | yes |
| Hava eğilimi | 4 simge: “güneşli”, “değişken bulutluluk”, “bulutlu”, “yağmur” |
| Kablosuz sensör | yes |
| Ek | düşük pil göstergesi |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek













