



Levenhuk Wezzer BASE L30 termo higrometre, herhangi bir ev için kullanışlı bir araç olan pratik bir dijital cihazdır. Yalnızca oda sıcaklığını ve havadaki nemi ölçmez, ayrıca meteorolojik parametrelerdeki değişikliklerdeki yönelimleri de gösterir. Bunun gibi bir araçla, temel mikro iklim parametrelerin her zaman farkında olursunuz ve değişiklikleri kolayca izleyebilirsiniz. Bu, yüksek nem nedeniyle küf oluşumunun veya tam tersi aşırı kuru havayı önlemenize yardımcı olur.
Levenhuk Wezzer BASE L30’un avantajlarından biri de akıllı montaj seçenekleridir: cihaz duvara asılabilir, masaya konulabilir veya manyetik arka kısmı ile buzdolabına asılabilir, bu sayede okumalar her zaman elinizin altında olur. Veriler siyah beyaz LCD ekranda görüntülenir. Ekranın üst kısmında havadaki nem hakkında bilgiler görüntülenir: geçerli değer, yönelimler ve maksimum ve minimum kayıtlar. Sıcaklık bilgileri bloku aşağıda bulunmaktadır.
Rakamlara ek olarak, grafik konfor göstergesini de gösterir. Nem ölçümünün sonuçlarına bağlı olarak, aşağıdaki değerlerden birini alır: “LOW” (Düşük, %1–24), “OK” (Normal, %25–55) veya “HIGH” (Yüksek, %56–95).
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555016511 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 14x10x3 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.16 kg |
| Kullanım yeri | iç mekanlar |
| Tip | termo higrometre |
| Dahili özellikler | higrometre, termometre |
| Tasarım | dijital, duvara montaj, kablosuz, masa üstü |
| Uygulama | evde kullanım için |
| === Sınırlayıcı === | Higrometre (havadaki nem) |
| Ölçü birimleri | % (RH) |
| Ölçüm aralığı | %1 ila %95 |
| Ölçüm çözünürlüğü | %1 |
| Ölçüm doğruluğu | @25 °C, %30‒90 BN: %±5 BN; diğer: %±8 BN |
| === Sınırlayıcı === | Termometre (sıcaklık) |
| Ölçü birimleri | °C, °F |
| İç mekanda ölçüm aralığı | 0...+50 °C |
| İç mekanda ölçüm aralığı | 0 — 50 |
| Ölçüm çözünürlüğü | 1 °C |
| Ölçüm doğruluğu | ±2°C (0… +50°C) |
| === Sınırlayıcı === | Ana teknik özellikleri |
| Ekran tipi | tek renkli |
| Ekran sayısı | 1 |
| Ekran sayısı | 1 |
| Güç kaynağı | 2 AAA pil (dahil değildir) |
| Gövde | plastik |
| Genel konfor seviyesi tahmini | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek













