



Levenhuk Wezzer Teo TH70 Gürültü Monitörlü Termo Higrometre, yalnızca hava sıcaklığını ve nemini değil, aynı zamanda gürültü kirliliği seviyesini de ölçer. Cihaz çok kullanışlıdır çünkü bir apartman, ofis veya fabrikadaki koşulların yaşamak ve çalışmak için ideal olup olmadığını gösterir. Arka plan gürültüsünün özellikle kişinin esenliği ve sağlığı üzerinde uzun vadeli bir etkisi olduğun için kontrol edilmesi çok önemlidir.
Gürültü ölçer okumaları ekranda görsel olarak gösterilir ve hepsi uzak mesafeden kolayca görülebilir. Ayrıca yanında mevcut koşulların ne kadar rahat olduğunu şematik olarak gösteren gülen yüz konfor ölçeği bulunmaktadır. Termometre ve higrometre ölçümleri daha küçük bir baskıda gösterilir, ancak ekranın yüksek kontrastı sayesinde bunlar da net bir şekilde görülebilir. Gerekirse, arka ışığı etkinleştirebilirsiniz.
Cihaz şık ve modern görünümlüdür; cihazı çalıştırmak için şarj edilebilir bir pil kullanılır.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555016627 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 33x10x4 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.56 kg |
| Kullanım yeri | iç mekanlar |
| Tip | termo higrometre |
| Dahili özellikler | gürültü ölçer, higrometre, termometre |
| Tasarım | dijital, duvara montaj, kablosuz, masa üstü |
| Uygulama | evde kullanım için |
| === Sınırlayıcı === | Higrometre (havadaki nem) |
| Ölçü birimleri | % (RH) |
| Ölçüm aralığı | %20–85 |
| === Sınırlayıcı === | Termometre (sıcaklık) |
| Ölçü birimleri | °C |
| İç mekanda ölçüm aralığı | -10...+50 °C |
| İç mekanda ölçüm aralığı | -10 — 50 |
| === Sınırlayıcı === | Ana teknik özellikleri |
| Ekran tipi | renk |
| Ekran sayısı | 1 |
| Ekran sayısı | 1 |
| Güç kaynağı | dahili Li-Ion pil 2000 mAh, USB kablosu ile bir prizden şarj etme (dahildir), 5 V, 1000 mA (ilave bir güç adaptörü veya akıllı telefon şarj aleti gereklidir) |
| Gövde | yüksek dayanımlı ABS plastik |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
| Genel konfor seviyesi tahmini | yes |
| Ek | ölçüm aralığı: 30...130 dB |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek













