



Levenhuk Wezzer PLUS LP10 termo higrometre, şık tasarımı ve renkli LCD ekranı sayesinde evinizin ya da ofis odanızın mükemmel görünmesini sağlayacaktır. Bu küçük cihaz, odadaki sıcaklık ve nem seviyesini ölçebilir, bu sayede mikro iklimin önemli parametrelerinden her zaman haberdar olursunuz. Ayrıca saat, tarih ve haftanın gününü görüntüler.
Tüm bilgiler kullanışlı arka ışıklı ekranda gösterilir, okumalar renk kodludur. Levenhuk Wezzer PLUS LP10 pille veya AC güç ile çalışır. Katlanır stantlar, termo higrometreyi bir komodin, pencere pervazı veya çalışma masasına pratik bir şekilde yerleştirmenizi sağlar.
Önemli özellikler:
Kit içeriği:
| Marka | Levenhuk, Inc., ABD |
| Garanti | ömür |
| EAN | 5905555016399 |
| Paket boyutu (UxGxY) | 21x21x4 cm |
| Nakliye Ağırlığı | 0.58 kg |
| Kullanım yeri | iç mekanlar |
| Tip | termo higrometre |
| Dahili özellikler | higrometre, saat, takvim, termometre |
| Tasarım | dijital, kablosuz, masa üstü |
| Uygulama | evde kullanım için |
| === Sınırlayıcı === | Higrometre (havadaki nem) |
| Ölçü birimleri | % (RH) |
| Ölçüm aralığı | %10 ila %99 |
| Ölçüm çözünürlüğü | %1 |
| Ölçüm doğruluğu | 35‒75% RH: ±5% RH; 20‒35% RH: ±10% RH; 75‒99% RH: ±10% RH |
| === Sınırlayıcı === | Termometre (sıcaklık) |
| Ölçü birimleri | °C, °F |
| İç mekanda ölçüm aralığı | -10...+50 °C |
| İç mekanda ölçüm aralığı | -10 — 50 |
| Ölçüm çözünürlüğü | 0.1 °C |
| Ölçüm doğruluğu | ±2°C |
| === Sınırlayıcı === | Saat (saat/tarih/takvim) |
| Saat | yes |
| Saat biçimi | 12 saat, 24 saat |
| Takvim | yes |
| Çalar saat | yes |
| === Sınırlayıcı === | Ana teknik özellikleri |
| Ekran tipi | tek renkli |
| Ekran sayısı | 1 |
| Ekran sayısı | 1 |
| Gövde | plastik |
| Aydınlatma mevcuttur | yes |
Satın aldığınız ürün, üretici / ithalatçı / yetkili distribütör firma garantisi altındadır.
Tüm ürünler, CE işaretli, ilgili elektromekanik, akülü ve pnömatik ürün standartlarına uygundur.
Aksi ürün sayfasında belirtilmedikçe, ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır.
Garanti süresi boyunca oluşabilecek arızalarda, Türkiye Genelindeki yetkili servisler üzerinden destek alabilirsiniz.
✔️ Ayka Teknik’te satılan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kargonuzu teslim alırken paketi kontrol ediniz.
Hasarlı, eksik veya açılmış paketleri kargo görevlisine tutanak tutturmadan teslim almayınız.
Böyle bir durumda bizimle hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
Tüm siparişlerinizde adınıza Nihai Tüketici Faturası düzenlenir.
Talep edilmesi halinde Kurumsal Fatura da kesilebilir.
Ödeme ve sipariş süreçleriniz güvenli altyapı ile korunur.
%100 Orijinal ve Garantili Ürün
Hızlı ve Güvenli Kargo
Faturalı Satış
Satış Sonrası Destek













